Bloczki elektrostatyczne

Bloczki elektrostatyczne (inaczej zwane: notesy elektrostatyczne) to wsparcie biurowe na miarę XXI wieku. Opatentowana, innowacyjna technologia wykorzystuje fizyczne oddziaływania elektrostatyczne pomiędzy ładunkami, przez co mogą one przylegać do wielu powierzchni bez użycia kleju, taśmy, czy pinezek. Bloczki elektrostatyczne to idealny pomysł na gadżet. Indywidualna okładka, a także kartki z wyjątkową, elektrostatyczną mocą, które gwarantują przyczepienie się do każdej powierzchni, bez użycia nawet odrobiny kleju. Po kartkach bardzo przyjemnie się pisze, dodatkowo można je bez problemu przesuwać, odczepiać, a także repozycjonować, bez obawy o pozostawienie jakichkolwiek śladów. Idealne do nałożenia na szafę, lustro, ścianę, lodówkę, ekran, czy jakikolwiek inny przedmiot! Nadruk na okładce dowolny, kartki dostępne w kolorach: zielonym, żółtym, różowym, pomarańczowym, niebieskim, czerwonym i białym.

Bloczki elektrostatyczne

Notesy elektrostatyczne – folia nowej generacji
Notesy elektrostatyczne

Notesy elektrostatyczne

Innowacja na rynku

Wyróżnij się innowacyjnym produktem. Notesy elektrostatyczne to najnowocześniejszy gadżet biurowy XXI wieku.

Elektrostatyczne notesy

Elektrostatyczne notesy

Bez kleju

Karteczki z klejem to przeszłość. Kartki elektrostatyczne są nieinwazyjne i przylegają do każdej powierzchni bez użycia kleju, nie pozostawiając przy tym śladu.

Bloczki elektrostatyczne

Bloczki elektrostatyczne

Możliwość repozycjonowania

Zmieniaj położenie karteczek i przeklejaj je w dowolne miejsce. Możliwość wielokrotnej aplikacji.

Elektrostatyczne bloczki

Elektrostatyczne bloczki

Wykorzystuje siłę elektrostatyki

Umieść swoją karteczkę dzięki „magicznym” właściwościom ładunków elektrostatycznych.

karteczki elektrostatyczne

karteczki elektrostatyczne

Uniwersalne w zastosowaniu

Aplikuj naklejki na dowolnej powierzchni. Ściana, szyba, kaloryfer, a może drewno lub metal?

elektrostatyczne karteczki

elektrostatyczne karteczki

Żadnych śladów

Karteczki elektrostatyczne zapewniają bezwzględną czystość podłoża, bez jakichkolwiek śladów po kleju.

Notesy elektrostatyczne Poznań

bloczek elektrostatyczny

bloczek elektrostatyczny

 • Przylegające karteczki wykonane są ze specjalnej, wytrzymałej folii
 • Każda karteczka elektrostatyczna na notatki jest stabilnie naładowana ładunkami elektrostatycznymi – ta właściwość umożliwia przyleganie do wielu suchych powierzchni (drewno, szkło, beton, tworzywa sztuczne, papier, metal, skóra itp.)
 • Przednia strona foliowej karteczki jest przystosowana do umieszczania napisów i rysunków dowolnymi artykułami piśmienniczymi, zaś druga strona jest suchościeralna – jak tablica suchościeralna.
 • Bloczek z kartkami bez kleju ma tę przewagę nad zwykłymi, standardowymi notesami na zapiski, że pojedyncze kartki nie zwijają się. Ponadto można je przeklejać i używać wielokrotnie ze względu na suchościeralną powierzchnię.
 • Przylegające karteczki na notatki i zapiski używa się wyjątkowo łatwo: wystarczy przyłożyć folię do wybranej powierzchni i gotowe! Kartkę można w dowolnej chwili przesunąć w inne miejsce bez jej uszkodzenia.
 • Kolorowe i białe przylegające karteczki skutecznie wspomagają naukę języka obcego – słówka i zwroty do zapamiętania mogą pojawić się na lodówce, ekranie komputera, oknach i ścianach, dzięki czemu łatwiej zapadną w pamięci.
 • Wszystkie karteczki przylegają do podłoża obiema stronami.
 • Bloczek karteczek elektrostatycznych jest całkowicie bezpieczny dla podłoża – nie brudzi, nie pozostawia kleju ani innych śladów
 • Wszechstronne notesy elektrostatyczne są przyjazne środowisku i w 100% poddają się recyklingowi
 • Notesik elektrostatyczny może służyć jako kreatywny, oryginalny gadżet reklamowy
 • Elektrostatyczne karteczki bez kleju w bloczku są doskonałym narzędziem do każdego biura: wspierają efektywne planowanie, zarządzanie, kreatywną pracę zespołową, przeprowadzanie burzy mózgów (brainstorming) oraz nowoczesne metody rozwoju (Agile, Scrum, Kanban itp.)
 • W domu naładowany statycznie notes przyda się do pozostawiania notatek domownikom w dobrze widocznych miejscach, do kreatywnej zabawy z dziećmi czy do opisów i porządkowania pudełek, szafek i innych przedmiotów.
ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

drukarnia poznań

drukarnia poznań

(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Koordynator działu handlowego