Naklejki elektrostatyczne

Naklejki elektrostatyczne wykonywane na folii elektrostatycznej, dzięki ładunkom elektrycznym, po przyłożeniu trzymają się praktycznie wszystkich suchych powierzchni wewnętrznych, bez pęcherzy, zmarszczek lub pozostałości kleju. Mogą być naklejane z każdej strony (zadrukowanej i niezadrukowanej), z możliwością przesuwania z miejsca na miejsce, ponownego wykorzystania lub usunięcia. Naklejki elektrostatyczne mogą być z łatwością aplikowane i trzymają się wszystkich rodzajów powierzchni wewnętrznych (takich jak: szkło, drewno, beton, metal, cegła, plexi, papier, ściany, poliwęglan, tynk, tapety, karoseria samochodowa, płytki ceramiczne, marmur i wiele wiele innych!). Folia elektrostatyczna przylega z obu stron, może być bezbarwna lub biała, ponadto jest przyjazna dla środowiska – razem z podkładem podlega w 100% recyklingowi. Naklejki elektrostatyczne możemy zadrukować w dowolny sposób (również z poddrukiem koloru białego), a także wyciąć z nich dowolny kształt. Jedynym ograniczeniem jest Państwa wyobraźnia.

Druk naklejek elektrostatycznych

Folia nowej generacji
naklejki elektrostatyczne

naklejki elektrostatyczne

Innowacja na rynku

Wyróżnij się innowacyjnym produktem. Naklejki elektrostatyczne to oryginalny pomysł na reklamę.

naklejki elektrostatyczne

naklejki elektrostatyczne

Bez kleju

Naklejki z klejem to przeszłość. Naklejki elektrostatyczne są nieinwazyjne i przylegają do powierzchni bez użycia kleju, nie pozostawiając przy tym pęcherzyków powietrza.

naklejki elektrostatyczne

naklejki elektrostatyczne

Możliwość repozycjonowania

Zmieniaj położenie naklejek i przeklejaj je w dowolne miejsce. Możliwość wielokrotnej aplikacji.

naklejki elektrostatyczne

naklejki elektrostatyczne

Wykorzystuje siłę elektrostatyki

Umieść swoją reklamę dzięki magicznym właściwościom elektrostatycznym.

druk naklejek elektrostatycznych

druk naklejek elektrostatycznych

Uniwersalne w zastosowaniu

Aplikuj naklejki elektrostatyczne na niemal dowolnej powierzchni.

druk naklejek elektrostatycznych

druk naklejek elektrostatycznych

Żadnych śladów

Naklejki elektrostatyczne zapewniają bezwzględną czystość podłoża, bez jakichkolwiek śladów po kleju.

Naklejki elektrostatyczne – produkcja

naklejki elektrostatyczne

naklejki elektrostatyczne

naklejki elektrostatyczne

naklejki elektrostatyczne

naklejki elektrostatyczne

naklejki elektrostatyczne

Naklejki elektrostatyczne – właściwości

Stały rozwój technologii widoczny jest także w druku. Branża marketingowa charakteryzuje się wieloma innowacyjnymi i ewoluującymi pomysłami wyróżnienia się na tle konkurencji. Z pomocą przychodzi tutaj stosunkowo nowy produkt – naklejki elektrostatyczne, który na stałe zagościł w ofercie naszej poznańskiej drukarni – PAW DRUK Sp. z o. o. Druk naklejek elektrostatycznych wyraźnie różni się od ich standardowych odpowiedników. Nadruk wykonywany musi być w tym przypadku w technologii UV, co gwarantuje zabezpieczenie trudno-wsiąkliwego podłoża od razu po wydruku. Jest to możliwe wyłącznie w drukarniach dysponujących najnowocześniejszym parkiem maszynowym.

 

Naklejki elektrostatyczne a naklejki standardowe – podstawowe różnice

Czym naklejka elektrostatyczna różni się od naklejki standardowej? W głównej mierze tym, że jest ona naładowana ładunkami elektrostatycznymi zamiast kleju i można ją bez problemu umieścić na każdym podłożu (nawet na takich jak: szkło, drewno, beton, metal, cegła, plexi, papier, ściany, poliwęglan, tynk, tapety, karoseria samochodowa, płytki ceramiczne, marmur). Zawieszenie naklejki jest łatwe i co najważniejsze bezinwazyjne, niepozostawiające żadnych pozostałości po kleju i śladów w momencie jej zweszenia. Kolejną ważną cechą jest fakt, że naklejki te można bez problemu przesuwać po powierzchni, przemieszczać, a także repozycjonować wiele razy, co czyni je bardzo popularnym nośnikiem reklamy dla wielu firm. Naklejki elektrostatyczne dodatkowo można zawieszać dwustronnie (zarówno od strony z nadrukiem jak i tej bez nadruku), nie tworząc przy tym żadnych pęcherzyków powietrza ani nierówności i zgnieceń, co powoduje, że aplikacja naklejek elektrostatycznych to czysta przyjemność.
Naklejki wykonywane na folii elektrostatycznej są przyjazne środowisku i w pełni oddają się do recyklingu. Ze względu na rozbudowany park maszynowy możemy je dostarczać Państwu w każdym kształcie i formacie.

Druk naklejek elektrostatycznych

Druk naklejek elektrostatycznych odbywa się na specjalnie przystosowanych do tego maszynach. Naklejka elektrostatyczna będąca naładowaną elektrycznie folia polipropylenową, bez konieczności stosowania kleju czy taśmy, przyczepia się samodzielnie do niemal każdej powierzchni (takiej jak szkło, drewno, plexi, beton, marmur, papier, a nawet karoseria samochodowa). Naklejki elektrostatyczne to obecnie jedno z najnowocześniejszych rozwiązań naklejek na rynku.

Naklejki nieinwazyjne

Naklejki elektrostatyczne, należą do naklejek nieinwazyjnych, a więc takich, które nie pozostawiają śladów po odklejeniu i nie niszczą oklejonych produktów. Wśród naklejek nieinwazyjnych znajdziemy:
Naklejki elektrostatyczne <- kliknij, aby poznać właściwości
Naklejki adhezyjne <- kliknij, aby poznać właściwości
Naklejki NON PERM <- kliknij, aby poznać właściwości
Naklejki z mikrossawkami <- kliknij, aby poznać właściwości
Naklejki z kropelkami kleju <- kliknij, aby poznać właściwości
ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

drukarnia poznań

drukarnia poznań

(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Koordynator działu handlowego