Bloczki | Notesy

Bloczki, notesy – co to jest? Bloczki i notesy to nic innego jak plik zszytych ze sobą bądź sklejonych kartek papieru, które bez problemu można oderwać. Karki w bloczkach / notesach przedstawiają zazwyczaj jakąś informację lub służą po prostu do zapisywania notatek. W naszej drukarni bloczki i notesy występują zawsze z kartonową podkładką, natomiast można zamawiać je dodatkowo z okładką lub bez. Oczywiście każdy bloczek / notes można dodatkowo uszlachetnić (foliowanie, lakierowanie, tłoczenie, hot stamping, czy metaliza).
Jako bezpośredni producent bloczków i notesów, oferujemy druk o DOWOLNYM kształcie i w KAŻDEJ ilości sztuk. Druk notesów i bloczków oraz ich ostateczna produkcja wraz z konfekcją to u nas codzienność i jesteśmy w stanie zrobić wszystko, aby bilet na Państwa bloczek / notes wyróżniał się na tle konkurencji. Jesteśmy firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w tej branży, a nasze produkty z pewnością mieli Państwo okazję spotkać na rynku.

Druk bloczków | Druk Notesów

Druk bloczków

Druk bloczków

Bezpośredni producent
Korzystając z naszych usług masz pewność, że zamawiasz produkt bezpośrednio u producenta. Każdy etap produkcji jest u nas pod największą kontrolą.
Druk notesów

Druk notesów

Najwyższa jakość
Producent bloczków i notesów wyłącznie najwyższej jakości, która jest dla nas priorytetem. Produkcja jest odpowiednio zabezpieczona, a surowiec zawsze idealnie dobrany.
 produkcja bloczków

produkcja bloczków

Dowolny wymiar i kolorystyka
Jesteśmy w stanie drukować w każdym formacie i kolorystyce. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane kolorystycznie i formatowo bloczki i notesy
 produkcja notesów

produkcja notesów

Dowolna ilość
Drukujemy w każdej ilości, zarówno w technologii cyfrowej (od pojedynczych sztuk), jak i offsetowej (wielotysięczne nakłady).
bloczki z nadrukiem

bloczki z nadrukiem

Pewność
Druk bloczków lub notesów u nas to pewność finalnego produktu. Współpracujemy z wieloma światowymi markami, a nasze produkcje pewnie nie raz mieli Państwo okazje spotkać na rynku.
notesy z nadrukiem

notesy z nadrukiem

Drukarnia z doświadczeniem
Jesteśmy drukarnią z ponad 30-letnim doświadczeniem, co gwarantuje z naszej strony pełne wsparcie i doradztwo.

Druk bloczków i notesów – produkcja

Prosimy przesłać do nas zapytanie, uwzględniając wszystkie istotne informacje odnośnie produkcji. Odpowiemy na nie w przeciągu najbliższych 24h. Mogą Państwo także skontaktować się bezpośrednio z naszym działem handlowym pod adresem: p.saenger@pawdruk.pl.
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

drukarnia poznań

drukarnia poznań

(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Koordynator działu handlowego