Naklejki dwustronne

Naklejki dwustronne są to nakleki wykonywane na folii samoprzylepnej, w których po naklejeniu zadrukowana jest jedna i druga strona (zarówno zewnętrzna, jak i ta od strony kleju). Naklejki dwustronne posiadają możliwość nadruku od strony kleju, przez co mogą przekazywać informację zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz witryn sklepowych. Każda strona naklejki może przekazywać inną informację. Naklejki doskonale sprawdzają się w reklamie jak i w formie elementów informacyjno – ostrzegawczych stosowanych na szybach, witrynach i drzwiach szklanych. Nadruk może być wyłącznie od strony kleju bądź zarówno od strony kleju, jak i od strony standardowej. Naklejki te przyklejane mogą być wewnątrz sklepów / witryn, przez co niestraszne im jakiekolwiek warunki atmosferyczne panujące na dworze. Obustronne naklejki doskonale sprawdzą się w sklepach, aptekach, bankach, punktach usługowych, handlowych i wszędzie tam gdzie wymagana jest czytelność grafiki z obu stron. Naklejki z nadrukiem od strony kleju wykonujemy  zarówno w dużych formatów ciętych w linii prostej jak i w indywidualnych kształtach i wymiarach.
naklejki NON PERM

naklejki NON PERM

Pomysłowość

Najlepszy, innowacyjny pomysł na przekazanie informacji z obu stron witryny!
naklejki NON PERM

naklejki NON PERM

Nadruk dwustronny

Naklejki mogą występować w wersji dwustronnej (nadruk standardowy naklejki + nadruk od strony kleju). Przez to grafika znajdująca się na naklejce widoczna jest z jednej i drugiej strony szyby.
naklejki usuwalne

naklejki usuwalne

Niewrażliwość na warunki

Dzięki nadrukowi od strony kleju naklejki przyklejane są na szyby wewnątrz pomieszczenia, natomiast widoczne są z zewnątrz. To czyni je niewrażliwymi na warunki atmosferyczne panujące na dworze.
ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

drukarnia poznań

drukarnia poznań

(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Koordynator działu handlowego