Kalendarze

Jako bezpośredni producent kalendarzy, oferujemy druk kalendarzy o DOWOLNYM kształcie i formacie oraz w KAŻDEJ ilości sztuk. Druk kalendarzy i ich ostateczna produkcja to u nas codzienność i zrobimy wszystko aby wyróżniały się one na tle konkurencji. Jesteśmy firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w tej branży, a kalendarze przez nas drukowane z pewnością mieli Państwo okazję spotkać na rynku. 
Sprawdź poniżej rodzaje najczęściej realizowanych przez nas kalendarzy:

Producent kalendarzy

druk kalendarzy

druk kalendarzy

Bezpośredni producent
Korzystając z naszych usług masz pewność, że zamawiasz produkt bezpośrednio u producenta. Każdy etap produkcji jest u nas pod największą kontrolą.
produkcja kalendarzy

produkcja kalendarzy

Najwyższa jakość
Produkcja kalendarzy odbywa się u nas wyłącznie w najwyższej jakości, co traktujemy jako priorytet. Każdy wydruk odpowiednio zabezpieczamy, mając na uwadze jego przeznaczenie.
producent kalendarzy

producent kalendarzy

Dowolny wymiar i kolorystyka
Jesteśmy w stanie drukować w każdym formacie i kolorystyce. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane kolorystycznie i formatowo produkcje.
kalendarze druk

kalendarze druk

Dowolna ilość
Drukujemy w każdej ilości, zarówno w technologii cyfrowej (od pojedynczych sztuk), jak i offsetowej (wielotysięczne nakłady).
kalendarze produkcja

kalendarze produkcja

Pewność
Druk kalendarzy to u nas to pewność finalnego produktu. Dobieramy odpowiedni surowiec i uszlachetnienie, tak aby Państwa realizacja wyróżniała się na tle konkurencji.
kalendarze producent

kalendarze producent

Drukarnia z doświadczeniem
Jesteśmy drukarnią z ponad 30-letnim doświadczeniem, co gwarantuje z naszej strony pełne wsparcie i doradztwo.

Druk kalendarzy – produkcja

Prosimy przesłać do nas zapytanie, uwzględniając wszystkie istotne informacje odnośnie produkcji. Odpowiemy na nie w przeciągu najbliższych 24h. Mogą Państwo także skontaktować się bezpośrednio z naszym działem handlowym pod adresem: p.saenger@pawdruk.pl.
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

drukarnia poznań

drukarnia poznań

(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Koordynator działu handlowego