Naklejki nieinwazyjne

Ich podłożem jest folia adhezyjna. Nadają się do przyklejania z obu stron, łatwe do usunięcia. Przywierają do błyszczących, gładkich powierzchni (szkło, powierzchnie lakierowane, poliwęglan itp.). 

Ich podłożem jest folia samoprzylepna. Posiadają one możliwość nadruku od strony kleju, przez co mogą przekazywać informację zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz witryn sklepowych. 

Ich podłożem jest folia elektrostatyczna. Dzięki ładunkom elektrycznym, po przyłożeniu trzymają się praktycznie wszystkich powierzchni, bez pęcherzy lub pozostałości kleju. Posiadają możliwość przesuwania z miejsca na miejsce, ponownego wykorzystania lub nieinwazyjnego usunięcia.

Połączone ze sobą naklejki elektrostatyczne, tworzące bloczki. Wykonywane na folii elektrostatycznej naklejki są połączone bezpośrednio ze sobą, przez co po oderwaniu od bloczka można je natychmiast aplikować. 

Ich podłożem jest specjalna folia NON PERM, z ultra usuwalnym klejem. Folia jest nieinwazyjna, umożliwia bezproblemowe przyklejanie i odklejanie. Naklejki mogą być stosowane na ściany, meble lub szyby, nie niszcząc przy tym powierzchni.

Ich podłożem jest specjalna folia z kropelkami kleju, łatwo przylegają do powierzchni, nie tworząc przy tym pęcherzy ani zmarszczek. Charakteryzują się widocznymi kropeczkami klejowymi, które gwarantują utrzymanie się naklejki, nie tworząc przy tym problemu z jej przyklejeniem i odklejeniem.

Ich podłożem jest specjalna folia z mikrossawkami. Przyssawki przylegają do gładkich powierzchni i są łatwe w aplikacji. Powodują, że naklejki nie można przesunąć po powierzchni, natomiast jest możliwość bezproblemowego jej usunięcia oraz repozycjonowania (przynajmniej 10 razy). 

Druk naklejek nieinwazyjnych (bezklejowych) – produkcja

Prosimy przesłać do nas zapytanie, uwzględniając wszystkie istotne informacje odnośnie produkcji. Odpowiemy na nie w przeciągu najbliższych 24h. Mogą Państwo także skontaktować się bezpośrednio z naszym działem handlowym pod adresem: p.saenger@pawdruk.pl.
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

drukarnia poznań

drukarnia poznań

(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Koordynator działu handlowego