Clipboardy

Cliboardy – co to jest? Clipboardy to nic innego jak podkładki z klipsem służące do pisania bądź prezentowania wybranych materiałów. Clibpoard może występować jako sama podkładka, bądź też jako podkładka i zarazem okładka (clipboard zamykany). Jest to niezbędny element podczas prezentacji wygłaszanych publicznie, lub gdy jest potrzeba zanotowania czegoś w „terenie”. Clipboardy możemy dodatkowo uszlachetnić aby nadać im wyglądu premium (foliowanie, lakierowanie, tłoczenie, hot stamping, czy metaliza).
Jako bezpośredni producent clipboardów, oferujemy clipboardy o DOWOLNYM kształcie i w KAŻDEJ ilości sztuk. Druk clipboardów i ich ostateczna produkcja to u nas codzienność i jesteśmy w stanie zrobić wszystko, aby Państwa clipboard wyróżniał się na tle konkurencji. Jesteśmy firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w tej branży, a nasze produkty z pewnością mieli Państwo okazję spotkać na rynku.

Producent clipboardów

producent clipboardów

producent clipboardów

Bezpośredni producent
Korzystając z naszych usług masz pewność, że zamawiasz produkt bezpośrednio u producenta. Każdy etap produkcji jest u nas pod największą kontrolą.
produkcja clipboardów

produkcja clipboardów

Najwyższa jakość
Produkcja clipboardów wyłącznie najwyższej jakości jest dla nas priorytetem. Każdy wydruk odpowiednio zabezpieczamy, mając na uwadze jego przeznaczenie
clipboardy producent

clipboardy producent

Dowolny wymiar i kolorystyka
Jesteśmy w stanie drukować w każdym formacie i kolorystyce. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane kolorystycznie i formatowo produkcje.
clipboardy produkcja

clipboardy produkcja

Dowolna ilość
Drukujemy w każdej ilości, zarówno w technologii cyfrowej (od pojedynczych sztuk), jak i offsetowej (wielotysięczne nakłady).
clipboardy poznań

clipboardy poznań

Pewność
Produkcja clipboardów u nas to pewność finalnego produktu. Współpracujemy z wieloma światowymi markami, a nasze produkcje pewnie nie raz mieli Państwo okazje spotkać na rynku.
clipboardy z nadrukiem

clipboardy z nadrukiem

Drukarnia z doświadczeniem
Jesteśmy drukarnią z ponad 30-letnim doświadczeniem, co gwarantuje z naszej strony pełne wsparcie i doradztwo.

Produkcja clipboardów

produkcja clipboardów

produkcja clipboardów

Clipboardy z nadrukiem

Producent clipboardów – produkcja

Prosimy przesłać do nas zapytanie, uwzględniając wszystkie istotne informacje odnośnie produkcji. Odpowiemy na nie w przeciągu najbliższych 24h. Mogą Państwo także skontaktować się bezpośrednio z naszym działem handlowym pod adresem: p.saenger@pawdruk.pl.
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

drukarnia poznań

drukarnia poznań

(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Koordynator działu handlowego