Arkusze plano

Arkusze plano – co to jest? Arkusz plano to nic innego jak arkusz papieru na którym wykonywany jest druk, bez dodatkowych procesów introligatorskich ze strony drukarni. Nie oznacza to jednak że arkusze plano te nie mogą zostać tym procesom poddane – a wręcz przeciwnie – arkusze można bez problemu ciąć, perforować, szyć, kleić, czy bigować. Zamawiając jednak arkusz plano należy mieć świadomość, że pozostałe procesy należy wykonać na własną rękę. Arkusze plano w naszej drukarni mogą być wykonywane z dowolnym nadrukiem i na dowolnym surowcu. Możemy także nałożyć na Państwa arkusz dowolne uszlachetnienie (foliowanie, lakierowanie, tłoczenie, hot stamping, czy metalizę). Arkusze plano można spotkać najczęściej w formatach: B1, B1+, A1, A1+.
Jako bezpośredni producent arkuszy plano, drukujemy arkusze do wymiary B1 (1000 x 700 mm), w KAŻDEJ ilości sztuk. Druk arkuszy plano i ich uszlachetnianie to u nas codzienność i dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość wydruku. Jesteśmy drukarnią z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży, a nasze produkty z pewnością mieli Państwo okazję zobaczyć na półkach sklepowych wielu światowych marek.

Druk arkuszy plano

arkusze plano

arkusze plano

Bezpośredni producent
Korzystając z naszych usług masz pewność, że zamawiasz produkt bezpośrednio u producenta. Każdy etap produkcji jest u nas pod największą kontrolą.
arkusze plano poznań

arkusze plano poznań

Najwyższa jakość
Druk arkuszy plano wyłącznie najwyższej jakości jest dla nas priorytetem. Każdy wydruk odpowiednio zabezpieczamy, mając na uwadze do czego jest przeznaczony.
druk arkuszy plano

druk arkuszy plano

Dowolny wymiar i kolorystyka
Jesteśmy w stanie drukować w każdym formacie i kolorystyce. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane kolorystycznie produkcje.
druk arkuszy plano poznań

druk arkuszy plano poznań

Dowolna ilość
Drukujemy w każdej ilości, zarówno w technologii cyfrowej (od pojedynczych sztuk), jak i offsetowej (wielotysięczne nakłady).
drukarnia arkuszy plano

drukarnia arkuszy plano

Pewność
Druk arkuszy plano u nas to pewność finalnego produktu. Współpracujemy z wieloma światowymi markami, a nasze produkcje pewnie nie raz mieli Państwo okazje obejrzeć.
drukarnia poznań

drukarnia poznań

Drukarnia z doświadczeniem
Jesteśmy drukarnią z ponad 30-letnim doświadczeniem, co gwarantuje z naszej strony pełne wsparcie i doradztwo.

Druk arkuszy plano – produkcja

Prosimy przesłać do nas zapytanie, uwzględniając wszystkie istotne informacje odnośnie produkcji. Odpowiemy na nie w przeciągu najbliższych 24h. Mogą Państwo także skontaktować się bezpośrednio z naszym działem handlowym pod adresem: p.saenger@pawdruk.pl.
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

drukarnia poznań

drukarnia poznań

(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Koordynator działu handlowego