Folie z nadrukiem

Jako bezpośredni producent folii z nadrukiem, drukujemy na foliach każdego rodzaju i w KAŻDEJ ilości sztuk, nadając im DOWOLNY kształt. Druk na folii i ostateczna obróbka finalnej realizacji to u nas codzienność i zrobimy wszystko, aby wyróżniała się ona na tle konkurencji. Jesteśmy firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w tej branży, a folie z nadrukiem przez nas realizowane z pewnością mieli Państwo okazję spotkać na rynku.

Druk na foliach

druk na folii

druk na folii

Bezpośredni producent
Korzystając z naszych usług masz pewność, że zamawiasz produkt bezpośrednio u producenta. Każdy etap produkcji jest u nas pod największą kontrolą.
druk na folii

druk na folii

Najwyższa jakość
Druk folderów odbywa się u nas wyłącznie w najwyższej jakości, co traktujemy jako priorytet. Każdy wydruk odpowiednio zabezpieczamy, mając na uwadze jego przeznaczenie.
folie z nadrukiem

folie z nadrukiem

Dowolny wymiar i kolorystyka
Jesteśmy w stanie drukować w każdym formacie i kolorystyce. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane kolorystycznie i formatowo produkcje.
folie druk

folie druk

Dowolna ilość
Drukujemy w każdej ilości, zarówno w technologii cyfrowej (od pojedynczych sztuk), jak i offsetowej (wielotysięczne nakłady).
zadruk folii

zadruk folii

Pewność
Produkcja folderów to u nas to pewność finalnego produktu. Dobieramy odpowiedni surowiec i uszlachetnienie, tak aby Państwa realizacja wyróżniała się na tle konkurencji.
drukarnia na folii

drukarnia na folii

Drukarnia z doświadczeniem
Jesteśmy drukarnią z ponad 30-letnim doświadczeniem, co gwarantuje z naszej strony pełne wsparcie i doradztwo.

Druk na folii – produkcja

Prosimy przesłać do nas zapytanie, uwzględniając wszystkie istotne informacje odnośnie produkcji. Odpowiemy na nie w przeciągu najbliższych 24h. Mogą Państwo także skontaktować się bezpośrednio z naszym działem handlowym pod adresem: p.saenger@pawdruk.pl.
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
ul. Obornicka 49a, 62-002 Suchy Las

Drukarnia Poznań

drukarnia poznań

drukarnia poznań

(+48) 797 123 150
Dział handlowy
p.saenger@pawdruk.pl
Koordynator działu handlowego